"Mojí vášní je inspirovat a podporovat ostatní na cestě zpět k vlastní intuici, k tomu, kým opravdu jsou. Znovu se napojení na sebe v tomto rychlém světě plném informací vnímám jako cestu vrácení se ke své síle, ke svému zdroji energie."

"Mým záměrem je sloužit jako nástroj nejvyšší duchovní Vůle a podporovat zvyšování našeho vědomí ve jménu služby Bohu, své Bytosti a lidstvu. "

"Naplňuje mě pracovat s kýmkoliv, kdo chce být ve svém životě tvůrcem."

O mně

Jsem maminka dvou holčiček a žena úžasného chlapa. Jsem nadšená podporovatelka ostatních bytostí. Ráda naslouchám příběhům ostatních a naciťuji se na to, co zrovna potřebují. Harmonie v rodině a v životě je to kam směřuji.

Od roku 2010 se zajímám o Montessori pedagogiku, jsem absolventka mezinárodního Montessori výcviku pro pedagogy dětí ve věku 0 až 3 roky, Assistant to Infancy, AMI. 4 roky jsem pracovala jako průvodkyně v komunitě batolat (1,5-3 roky) v Montessori škole Andílek. Naplňují mě osobní setkání s maminkami, kde otvíráme jakékoli nejistoty v oblasti rodinného pole a hledáme vhodné řešení.

Provázím také tím, jak vytvořit připravené prostředí pro dítě, aby bylo bezpečné a rozvíjející vzhledem k jeho věku a možnostem rodiny.

Věnuji se práci s těhotnými ženami, kdy se zaměřuji na přípravu prostředí pro miminko a podporu jejich intuice.

V roce 2020 jsem dokončila dvouletý výcvik Kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel. Kraniosakrální biodynamika mě učí, jak se naladit na své tělo, odevzdat se životu, v pokoře a vděčnosti. Je to velmi jemná metoda, která jde do velké hloubky.

V roce 2020 jsem dokončila dlouhodobý kurz Teorie typů. Určení typu mi pomohlo lépe pochopit sebe a ostatní lidi. Už si neberu některé reakce lidí osobně. Přestala jsem se tlačit do věcí, ale i vztahů, které pro mě nejsou zdravé. Pochopila jsem, proč jsem vyhořela v práci. Nyní jsem na nové cestě, která mi dodává energii a na tuto cestu chci pozvat i vás :o))

V roce 2021 jsem absolvovala posgraduální výcvik Kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel.

Od roku 2022 asistuji v dvouletém výcviku Kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel.

Nyní pracuji jako průvodce v lesní školce a mám vlastní praxi kraniosakrální biodynamiky v Mníšku pod Brdy a v Praze. Intenzivně se věnuji se duchovní praxi, která je inspirována Davidem R. Hawkinsem.