"Mojí vášní je inspirovat a podporovat ostatní na cestě zpět k vlastní intuici, k tomu, kým opravdu jsou. Znovu se napojení na sebe v tomto rychlém světě plném informací vnímám jako cestu vrácení se ke své síle, ke svému zdroji energie."

"Mým záměrem je sloužit jako nástroj nejvyšší duchovní Vůle a podporovat zvyšování našeho vědomí ve jménu služby Bohu, své Bytosti a lidstvu. "

"Naplňuje mě pracovat s kýmkoliv, kdo chce být ve svém životě tvůrcem."

O mně

Jsem maminka dvou holčiček a žena úžasného chlapa. Jsem nadšená podporovatelka ostatních bytostí. Ráda naslouchám příběhům ostatních a naciťuji se na to, co zrovna potřebují. Harmonie v rodině a v životě je to kam směřuji.

Od roku 2010 se zajímám o Montessori pedagogiku, jsem absolventka mezinárodního Montessori výcviku pro pedagogy dětí ve věku 0 až 3 roky, Assistant to Infancy, AMI. 4 roky jsem pracovala jako průvodkyně v komunitě batolat (1,5-3 roky) v Montessori škole Andílek. Naplňují mě osobní setkání s maminkami, kde otvíráme jakékoli nejistoty v oblasti rodinného pole a hledáme vhodné řešení.

Provázím také tím, jak vytvořit připravené prostředí pro dítě, aby bylo bezpečné a rozvíjející vzhledem k jeho věku a možnostem rodiny.

Věnuji se práci s těhotnými ženami, kdy se zaměřuji na přípravu prostředí pro miminko a podporu jejich intuice.

V roce 2020 jsem dokončila dvouletý výcvik Kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel. Kraniosakrální biodynamika mě učí, jak se naladit na své tělo, odevzdat se životu, v pokoře a vděčnosti. Je to velmi jemná metoda, která jde do velké hloubky.

V roce 2020 jsem dokončila dlouhodobý kurz Teorie typů. Určení typu mi pomohlo lépe pochopit sebe a ostatní lidi. Už si neberu některé reakce lidí osobně. Přestala jsem se tlačit do věcí, ale i vztahů, které pro mě nejsou zdravé. Pochopila jsem, proč jsem vyhořela v práci. Nyní jsem na nové cestě, která mi dodává energii a na tuto cestu chci pozvat i vás :o))

V roce 2021 jsem absolvovala posgraduální výcvik Kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel.

Od roku 2022 asistuji v dvouletém výcviku Kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel.

Nyní pracuji jako průvodkyně v lesní školce a mám vlastní praxi kraniosakrální biodynamiky v Mníšku pod Brdy a v Praze. Intenzivně se věnuji se duchovní praxi, která je inspirována Davidem R. Hawkinsem.
  • rok 2023 Dula pro umírající s Janou Gorst
  • rok 2022 - 2023 Asistence na profesionálním výcviku Kraniosakrální biodynamiky  (Institut Cranio-sacrální biodynamiky)
  • rok 2023 Asistence na párovém semináři (Institut Cranio-sacrální biodynamiky)
  • rok 2022 Intenzivní seminář s Charlesem Ridley, postgraduální práce s KSB "Dynamic, Stillness, Press", Praha
  • rok 2019 - 2020 Zážehy (početí, srdce, porodu) - posgraduální výcvik Kraniosakrální biodynamiky (Institut Cranio-sacrální biodynamiky)
  • rok 2019 - 2020 Profesionálny výcvik Kraniosakrální biodynamiky "Dotek Mystéria" (Institut Cranio-sacrální biodynamiky)
  • rok 2019 - 2020 Profesionální výcvik Kraniosakrální biodynamiky "Dotek Mystéria" (Institut Cranio-sacrální biodynamiky)

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.