Reference

Ohlasy spokojených klientů

Ivana Nováková

"Pro mě je typologie zajímavá cesta k sobě samé, zkouším se dál ladit na ty typy, které se mnou rezonují...taky cítím, že se ve mně přepisuje celá řada věcí a zvědomuji si je. Dnes se mi hodně ulevilo od pocitu viny a také jsem najednou ucítila jistotu, že můj syn je naprosto zdravé a spokojené dítě, které je extrovertní. Cítím se spokojená s takovým pocitem dobře odvedené práce."

Hana Rawlings

S Katkou jsem prošla hned několika Kranio sezeními a byl to pro mě velmi zajímavý a pro život zlomový zážitek. Často si na tato sezení vzpomenu a jsem vděčná, že se mi ne jistě náhodou naskytla tato skvělá příležitost se posunout.

Věděla jsem, že budu muset jít hodně hluboko, ale ani na chvilku jsem neváhala, protože mi Katka vše trpělivě vysvětlila a já věděla, že jsem v dobrých rukou.Pomocí citlivého vedení jsme se dostaly pod jakoby usazené vrstvy, alespoň tak jsem to v ten moment vnímala. A když se Katka zeptala, jestli je nechci odhodit, s úlevou jsem souhlasila. Bylo to velmi osvobozující.Dodnes mě fascinuje, jak rychlé, efektivní a vlastně snadné to celé bylo. Katce jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla tímto procesem pod jejím profesionálním vedením projít a osvobodit se od věcí, které jsem již nechtěla s sebou v životě vláčet.